• Türkçe

Zayıf Akım Projelerinin Mimarı ‘Ferda Teknoloji’

Zayıf Akım Projelerinin Mimarı ‘Ferda Teknoloji’

Denizli’de 4 yıl önce kuruluşu tamamlanan Ferda Teknoloji, uzman ekibiyle anahtar teslimi zayıf akım projeleri hazırlayıp müşterilerine teslim ediyor.

Zayıf Akım Projelerinin Mimarı ‘Ferda Teknoloji’

Denizli’de 4 yıl önce kuruluşu tamamlanan Ferda Teknoloji, uzman ekibiyle anahtar teslimi zayıf akım projeleri hazırlayıp müşterilerine teslim ediyor

Kurdukları sistemler içinde yüz tarama teknolojisinden, yangın algılama sistemine, hırsız alarmından, personel kartlı giriş sistemlerine kadar birçok yeniliği Denizlililerin hizmetine sunan firma aynı zamanda bilişim konularında projelendirme ve mühendislik hizmetleri de veriyor. 

Ferda Teknoloji, olarak sektöründe öncü bir firma olmak amacıyla ‘Sorunsuz müşteri memnuniyeti’ sloganıyla hizmet verdiklerini anlatan proje geliştirme uzmanı Funda Kabalay;  
“Firma olarak bina teknolojileri çatısı altında sektörün ileri gelen iş ortaklarımızla anahtar teslim zayıf akım projeleri hazırlıyoruz. Bu kapsamda, IP telefon santral sistemleri, network çözümleri, yangın algılama sistemleri, personel kartlı geçiş sistemleri, güvenlik kameraları, hırsız alarm ve çevre güvenlik sistemleri, yapısal kablolama çözümleriyle, firma ve kuruluşlara bilişim konularında projelendirme, mühendislik ve kurulum hizmetlerini uzman kadromuzla sağlıyoruz. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine daha verimli ve daha hızlı ulaştırmasına destek oluyoruz” dedi. Kurumsal danışmanlık hizmeti veriliyor, 
Ferda Teknoloji çatısı altında kurumsal proje danışmanlık hizmeti de sunduklarını anlatan Kabalay,
“Danışmanlık hizmetinin kapsamında bilişim anlamında ihtiyacı hissedilen ürünün belirlenmesi, kurulumu, her daim aynı performans ile çalışması, şirketin ürünlerinin sigortalanması, herhangi bir arıza da garanti takibi ve yerine bir başka cihazın konması, backuplarınızın bir başka yerde daha güvenli saklanması, bilgi teknolojileri departmanın da çalışan personelinizin düzenli seminer ve eğitimlere gönderilmesine kadar şirketi ilgilendiren konuların tamamını kapsar. 
Şirketlerin ihtiyaçlarına göre teknoloji alt yapısı hizmeti beklentisinin de; Firmanın ihtiyaçlarının analizi, doğru ürünün seçimi, kurulumların yapılandırılması, sonucunda sistemi yönetecek ya da projenin bitişinden itibaren kontrolünü sağlayacak kişinin eğitimine kadar devam eder. 
İhtiyaca göre projelerin devamında ve IT alt yapısını da kapsayan danışmanlık hizmetleri yapmakta, bu anlaşmalar süresince tüm hizmetler ve kontroller firmamız tarafından, rapor halinde müşteriye sunulmaktadır” dedi.


Sosyal medyada çıkan haberler..
Haberler Denizli..
https://haberlerdenizli.com/zayif-akim-projelerinin-mimari-denizlide-15038.html  

Haber Denizli..
https://www.haberdenizli.com/guncel/zayif-akin-projelerinin-mimari-ferda-bilisim-h43459.html  

Pamukkale Haber..
https://www.pamukkalehaber.com/gunun-icinden/zayif-akin-projelerinin-mimari-ferda-bilisim/48109 

Son Nokta Gazetesi..
http://www.sonnoktagazetesi.com/mobil/haber/16940/zayif-akim-projelerinin-mimari-ferda-bilisim.html

Denizli Doğru Haber..
http://www.denizlidogruhaber.com/zayif-akim-projelerinin-mimari-ferda-bilisim/4276/ 

Denizli Net.
http://denizli.net/zayif-akin-projelerinin-mimari-ferda-bilisim-270119

Denizlide Siyaset
http://www.denizlidesiyaset.com/zayif-akin-projelerinin-mimari-ferda-bilisim/6045/ 

Sarayköy Güncel Haber
http://www.saraykoy.com.tr/haber/3013/zayif-akin-projelerinin-mimari-ferda-bilisim.html