• Türkçe

Kurumsal Projeler

Ürün Kategorileri

Kurumsal Projeler

Ferda Teknoloji; Bina Teknolojileri çatısı altında sektörün ileri gelen iş ortaklarımız ile Anahtar Teslim Zayıf Akım projeleri konusunda çalışmaktadır. 
 
Kurumsal Projeler Danışmanlık Hizmetimiz
Kurumsal Proje Danışmanlık Hizmetimiz genel hatlarıyla ikiye ayrılır
·Şirketinizin ihtiyaçlarına göre Projelendirme ve Projenin sonlandırılması
·Yıllık Bakım Anlaşmasıyla şirketinize danışmanlık hizmeti vermek ve projelerin kurulumlarını yapmak,

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre Teknoloji alt yapısı hizmeti beklentisin de;
Firmanızın İhtiyaçlarınızın analizi, doğru ürünün seçimi, kurulumların yapılandırılması, sonucunda sistemi yönetecek ya da projenin bitişinden itibaren kontrolünü sağlayacak kişinin eğitimine kadar devam eder.
İhtiyaca göre projelerin devamında ve IT alt yapısını da kapsayan Danışmanlık Hizmetleri yapmakta, bu anlaşmalar süresince tüm hizmetler ve kontroller Firmamız  tarafından, Firmanıza raporlanarak sunulmaktadır...

Danışmanlık hizmetini kapsayan bir anlaşma yaptığınız takdirde
Bilgi Teknolojileri Alt yapınızın tüm işleyişi ve gelişimi bizim sorumluluğumuzda olmaktadır.
Tüm teknolojilerimiz de, network alt yapısı, telefon santral sistemi, güvenlik kamera ve alarm sistemi, personel takip sistemi, server sistemi, gibi tüm sistemlerde kullanacağınız UPS, Kablolama, veri güvenliği ve backup sistemlerine kadar her konuda bakım, destek ve sorumluluk bilinciyle yanınızdayız.
Danışmanlık hizmetinin Kapsamında ihtiyacınız olan ürünün belirlenmesi, kurulumu, her daim aynı performans ile sağlanması, şirketinizin ürünlerinin sigortalanması, herhangi bir arıza da garanti takibi ve yerine bir başka cihazın konması, backuplarınızın bir başka yerde daha güvenli saklanması, Bilgi Teknolojileri departmanın da çalışan personelinizin düzenli seminer ve eğitimlere gönderilmesine kadar şirketinizi ilgilendiren ve bizim hizmet verdiğimiz konulara giren her alanı kapsamaktadır.

Güçlü yapılar güçlü temeller üzerine inşa edilir.
Proje destek, danışmanlık, rehberlik ve eğitim hizmetlerimizle, işletmenizin ve projelerinizin başarısı için sizlerle birlikte çalışıyoruz